‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore

21:24 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media.

Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan lajmi.net

Së fundmi kanë publikuar një Instastory ku shihen përballë një ambienti të tillë pran detit.

Dyshja raportet e afërta miqësore mes vete kanë pasur shumë herët mirëpo shpejt e kanë kuptuar se janë për njëri-tjetrin.

Këtë e patën thënë në një intervistë e cila ka qenë e para për ta për mediat e Shqipërisë

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400