Çfarë bëri Daut Haradinaj pasi e pa këtë foto të gruas?

21:48 / E martë, 13 Mars 2018

 

Daut Haradinaj emër i politikes në vend, deputet, person me mjaftë ndikim në skenën tonë poltike, shkruan “Kosovarja”.

Haradinaj është i martuar me Lola Haradinajn, dikur këngëtare e moderatore e afirmuar.

 

Dy motra për dy vëllezër, Anita e Lola, janë edhe motra e edhe kunata. Ato kanë një mardhënie të shkëlqyer me njëra tjetrën, shkruan “Kosovarja”. Lola po duket shkëlqyer, edhe sa i përket linjave fizike, por edhe sa i përket stilit. Në foton e fundit, Lola Haradinaj po shkëlqen.

A thua çfarë ka thënë Dauti kur e ka parë këtë foto.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400