Çfarë do të ndodh nëse Meghan Markle fiton një çmim në “Amy Awards”?

10:58 / E enjte, 14 Qershor 2018

 

Meghan Markle mund të nominohet këtë vit për çmimin prestigjioz të televizionit “Amy Awards” për një rol mbështetës në sezonin e fundit të serialit “Suits”.

Dukesha britanike së bashku me disa nga kolegët në serialian e njohur amerikan është nominuar për çmim prestigjioz.

Ajo ka luajtur rolin e Rachel Zane që u martua në fund të sezonit të gjashtë të shfaqjes në ekranet televizive.

Megjithatë, aktorja amerikane braktisi serinë dhe karrierën artistike për tu martuar princin britanik Harry.

Familja mbretërore mezi e ka “gëlltitur” zgjedhjen e Harryt duke i kërkuar ndër të tjera Meghanit që lë karrierë prej aktoreje hollivudiane.

Por, në rast se Meghan fiton çmimin ka shumë pak gjasa të jetë prezent në ceremoni ose të mbajë një fjalim mirënjohjeje, pasi një veprim i tillë është i papranueshëm për anëtarët e familjes mbretërore.

Ndryshe, çifti ka kurorëzuar lidhjen e tyre dyvjeçare përmes një dasmë madhështore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400