Chloe Khan pozon me shoqe, secila më “bombë” se tjetra (Foto)

20:55 / E mërkure, 11 Janar 2017

Ylli televiziv, Chloe Khan duket të ketë kaluar një ditë të mirë me shoqet e saj.

E as në rrjetet sociale nuk kishte se si të mungonte qoftë edhe një foto.

Si gjithmonë ajo e ka hobi të shfaqet provokative, andaj e tillë është shfaqur edhe sonte. Khan ka pozuar vetë e katërta, dhe secila është dukur më seksi se tjetra.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400