Cilës fe i takon Xhbanja? Muslimane apo krishtere? Tregon vet ajo

15:28 / E enjte, 12 Korrik 2018

Aktorja e “O sa mirë” e njohur për rolin e tropojanes ‘Xhbanja’, ka praktikuar pyetësorin tashmë të famshëm që për brenda pak orësh u bë ‘hit’ në medie sociale, shkruan Kosovarja.

Për dallim nga të gjitha figurat e tjera të showbizit, aktorja në fjalë është përgjigjur në formë vizuale përmes videos dhe përgjigjeve direkte.

Në mesin e disa pyetjeve të cilat i publikoi, Arjola mori edhe përshëndetjen e zakonshme të myslimanëve, të cilës iu përgjigj në po të njëjtën formë. Madje, sqaroi se të tilla pyetje jo rrallëherë i janë parashtruar, por që tani shfrytëzoj rastin të tregojë se i përket fe myslimane.

Pa dyshim, pamja e aktores nuk është për t’u anashkaluar as në këtë rast, pasi që bukuria e saj vazhdon të mbetet e padiskutueshme.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400