Çiljeta duhet ta operojë gjoksin sërish për këtë arsye befasuese (Video)

16:28 / E diell, 05 Gusht 2018

Çiljeta Xhilaga ndër të tjera njihet dhe për ‘ish gjoksin’ e saj gjigand që iu desh t’i nënshtrohej një operacioni plastik për ta zvogëluar.
Por me sa duket edhe pas operacionit ajo nuk po gjen rehati.

Në një intervistë për ”Edicionin Veror’’, Çiljeta rrëfeu se vazhdon t’i rritet gjoksi, pavarësisht ndërhyrjes së 2 viteve më parë, ku zvogëloi masën nga 6 në 3.

”Që ta dini, hunda, gjoksi dhe veshët rriten gjatë gjithë jetës. Kur është genetike, gjoksi do të vazhdojë të rritet. Më kanë thënë që duhet ta operoj 1 herë në 4 vite’’, tha ajo duke pohuar më pas se nuk kishte ndërmend ta operonte përsëri.
Ndërhyrja në gjoks në 2016-n erdhi si p

asojë e problemeve me shtyllën kurizore. Intervistën e plotë mund ta shihni këtu.

https://www.youtube.com/watch?v=3XTLshU-jsA

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400