Cima tregon se kush është femra më seksi e show-bizit

15:36 / E hëne, 16 Prill 2018

Në një intervistë për emisionin Elite Show Cima tregon se kë e cilëson ai si femrën më seksi në show-bizin shqiptar.

Se për kë bëhet fjalë shikojeni videon në vazhdim.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400