Çka bënë Shyhretja kur e sheh Shkurten në TV?

22:50 / E martë, 23 Janar 2018

 

Të dyja dalin mjaftë shpesh në televizion, herë duke kënduar, e herë duke dhënë intervista, duke folur mbi karrierën e tyre muzikore dhe jetën në përgjithësi.

Si Shkurte Fejza, ashtu edhe Shyhrete Behluli, janë figura mjaftë të ekspozuara mediatikisht, që i shohim shpesh në ekran e nëpër portale të ndryshme. Kjo e dëshmon edhe popullaritetin e tyre, që nuk po zbehet.

Dyshja që dikur ishin shoqe të mirë, e që janë edhe familjare, i kanë ftohur raportet mes vete. Ende nuk dihet arsyeja e vërtet që i ndau “të pa ndashmet” e skenës sonë, ndonëse ka shumë konkludime e thashetheme për raportin e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Shkurta e Shyhretja nuk pranojnë të flasim për marrëdhënien e tyre. Po, çfarë bëjnë kur e shohin njëra-tjetrën në ekran? E ndërrojnë, inatosen, apo çmallen?

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400