Me çka e bëri për vete Drita Stublla djalin e Thaçit? (Foto)

09:07 / E martë, 10 Janar 2017

 

Drita Stublla nga Ferizaj po përflitet si e dashura e Endrit Thaçit, djalit të të parit të Kosovës, figurës më të rëndësishme politike në vend

Drita, që reklamon fustanet e motrës, dizajneres Lia Stublla, i vë shumë në pah asetet trupore.

Bukuroshja zakonisht i reklamon fort të pasmet dhe gjoksin e saj, e këtë e ka bërë edhe në fotografitë e fundit.

Epo, s’kishte se si të mos i binte në sy Endritit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400