Çka po i bën Dafina fytyrës? (Foto)

11:54 / E enjte, 12 Janar 2017

Këngëtarja e cila kohëve të fundit më shumë po qëndron jashtë vendit se sa në Kosovë, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo në Instagram ka publikuar fotografi të saj me një maskë të zezë të vendosur në fytyrë.

Maska e zezë që ajo ka vendos përdoret për pastrimin e fytyrës duke hequr papastërtinë nga ajo. Me sa duke Dafina nuk e ka problem një gjë të tillë ta bëj të ditur edhe për ndjekësit e saj në Instagram.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400