“Çmendet” Fatmir Hysenbelliu, 50 mijë euro shampanjë në një natë

21:06 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

Fatmir Hysenbelliu është një prej personazheve më të pasur në Shqipëri.

Ai komentohet shpesh për jetën luksoze dhe udhëtimet e shumta nëpër botë.

Këtë fundjavë, djali i biznesmenit të njohur Irfan Hysenbelliu ka qenë në Kosovë me disa miq të tij.

Sipas “Prive” kjo fundjavë ka qenë shumë e çmendur për Fatmirin, pasi ai ka shpenzuar plotë 50 mijë euro vetëm me shampanjë. Ai është dëfryer nën shoqërinë e miqve të tij, duke mos u kursyer në asgjë. Duket se për Hysenbelliun nuk përbën aspak problem të shpenzojë shuma të mëdha parash vetëm për alkool.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400