Cristiano Ronaldo fejohet?

16:06 / E enjte, 21 Qershor 2018

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka bërë që të qarkullojnë thashetheme në lidhje me një fejesë të mundshme mes çiftit pasi ka treguar një unazë të mahnitshme prej 615,000 dollarësh në Kupën Botërore, transmeton Gazeta InfoPress.

24-vjeçarja po mbështeste partnerin dhe babin e dy fëmijëve të saj ndërsa Portugalia mundi Marokun në rezultatin 1-0.

Ronaldo ka dy fëmijë nga dy nëna të ndryshme dhe binjakë me Georginën dhe të jetojnë së bashku në shtëpinë e tyre në Madrid.

33-vjeçari ka shënuar tre gola në Kupën e Botës në Rusi pasi fitoi finalen e tij të Ligës së Kampionëve me Real Madridin muajin e kaluar.

Georgina mbështet Portugalinë, veshur me fanellën e skuadrës edhe pse ajo është spanjolle.

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400