Dafina ia kthen Tunës me të njëjtën monedhë

09:32 / E martë, 07 Gusht 2018

Altuna Sejdiu-Tuna dje është rikthyer në skenë me projektin më të ri.

Këngëtarja publikoi këngën “Chonga”, të cilës ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Rikthimi i saj është pritur mirë edhe në mesin e kolegëve të saj, të cilët kanë shpërdarë këngën e Tunës.

Një prej tyre ishte edhe Dafina Zeqiri, me të cilën kishte bashkëpunuar për një projekt vite më parë.

“TunaSejdi me mikrofon perseriii”, kishte shkruar Dafina mbi foton që postoi në InstaStory, ndërsa të njëjtën gjë e kishte bërë edhe ajo para disa ditësh, pas lansimit të këngës së re të Dafinës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400