Dafina me një tjetër sukses me ‘Told Ya’

00:45 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

‘Told Ya’ mban titullin kënga me të cilën këngëtarja Dafina Zeqiri ka hedhur një tjetër hap në karrierën ndërkombëtare.

 
E dhënë premiera e saj në një revistë prestigjioze, u kuptua që ‘Told Ya’ do ketë shumë sukses në botë, shkruan lajmi.net

Mirëpo, ky projekt muzikor sukses të madh po ka edhe në trojet shqiptare.

Nga 100 këngë sa janë pjesë e ‘The Top List’, top listës shqiptare, ‘Told Ya’ zë vendin e parë.

E padyshim që kjo gjë e ka gëzuar shumë Dafinën, pasi ka shpërndarë një fotografi në Instastory, ku ka falënderuar gjithë njerëzit për mbështetjen që po ia dhënë.

23633337_2424189597806527_1790724981_o

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400