Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula të afërt në ditëlindjen e Ermalit

14:40 / E shtunë, 25 Gusht 2018

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula gëzuan lidhje romantike, por jo më.

Dyshja që më parë kanë qenë çifti më i dashur i estradës, tash kanë të ndara rrugët, por kur ato bashkohen, nuk kanë mendime të këqija.

Së paku kështu është shfaqur edhe në ditëlindjen e Ermal Fejzullahut, ky dyshja janë shfaqur afër njëri tjetrit.

Ata madje kanë performuar këngë të tyre bashkë duke treguar se nuk kanë inate me njëri-tjetrin.

Dafina që prej asaj kohe ka qëndruar në Amerikë ku edhe shijon jetën private me të dashurin e saj Jose.

Edhe Ledri besohet se ka një lidhje romantike, por se refuzon ta bëjë publike. /Telegrafi/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400