Dafina Zeqiri publikon këngën e re

23:32 / E martë, 19 Shtator 2017

 

Kënga e re e Dafina Zeqirit tashmë është publikuar në platformën muzikore “Spotify”.

Lajmin e publikimit të këngës “Told Ya” e bëri vet këngëtarja, përmes rrjetit social Instagram.

Dafina po ashtu i ka informuar gjithë adhuruesit e saj që videoklipi i këtij projekti do të publikohet shumë shpejt.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400