Dafina Zeqiri: Sa herë më sheh, fshihesh pas femrës tënde! (Foto)

11:29 / E martë, 10 Janar 2017

 

Dafina Zeqiri është rikthyer sërish në SHBA.
 

Këtë  e ka bërë të ditur këngëtarja përmes një video të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Megjithatë, ajo që ka bërë të veçantë këtë fotografi është mesazhi që ka lënë përbri saj që ka lënë këngëtarja “Jeni t’mdhaj e zvogëloni, sa herë msheh, mshefesh mbas femnës tone!”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë këngë të re apo është mesazh dikë, kjo na mbetet të shihet në ditët në vijim.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400