Dafina Zeqiri tregon se është e zonja edhe në kuzhinë

22:13 / E mërkure, 13 Qershor 2018
Dafina Zeqiri është njëra ndër artistet më të pëlqyera të estradës.

Ajo tash e sa kohë është shpërngulur në SHBA ku edhe po e zhvillon karrierën e saj muzikore,

Ndonëse jemi mësuar t’i shohim vetëm me paraqitje të ‘zjarrta’ dhe seksi në klipe, ato në jetën e përditshme tregojnë se janë të zonja edhe në punë tjera.

Kështu shfaqet edhe Zeqiri teksa përgatit një ushqim me patate dhe vezë e cila e quan veten “Kuzhiniere Dafina”.

Dafina së fundmi ka sjell fotosesione të ndryshme dhe ka paralajmëruar se do të mbajë koncerte atje ku edhe po jeton.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400