I dashuri i Dua Lipës provokohet nga serbja, ja si i kundërpërgjigjet

18:57 / E enjte, 09 Gusht 2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, këto ditë gjendet në Kosovë.

Ajo do të performojë në natën e parë të festivalit “Sunny Hill” të premten, teksa në Prishtinë arriti dje (e mërkurë).

Dua nuk erdhi vetëm, pasi në këtë udhëtim, atë po e shoqëron edhe i dashuri i saj anglez, Isaac Carew.

Ky i fundit, me të ardhur këtu ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, duke treguar për çastet e mira që po kalon në Prishtinë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400