Dashuritë e Elita Rudit: S’është veç Gjiko

23:17 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Ajo është një nga prezantueset më të komentuara të ekranit. Fjala është për bukuroshen Elita Rudi e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale.

U bë kohë që ajo dhe reperi Gjiko janë në një lidhje dashurie, ku dhe nuk hezitojnë ta shfaqin atë në rrjete sociale.

Përveç Gjikos, Elita një dashuri të madhe gjithmonë ka treguar edhe për qenin e saj, ku shumica e postimeve në Instagram i ka me të.E së fundmi ajo ka bërë bashkë të dy, teksa shfaqen në makinë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400