I dashuruar me bukuroshen e ekranit, çudit postimi i këngëtarit shqiptar

08:47 / E mërkure, 29 Gusht 2018

Postimet në rrjetet sociale janë bërë ndoshta burimi më i sigurtë rreth artistëve, e kështu këngëtari Elgit Doda ka bërë një postim jo shumë të zakonshëm nëse i referohemi jetës së tij private.

Prej muajsh Elgiti është në një marrëdhënie me Klea Hutën dhe të dy duken shumë të lumtur në fakt, por postimi i fundit ka ngritur dyshime.

Në një sfond të zi, këngëtari shkruan:

Nënës i duhen 30 vjet për ta bërë djalin burrë, vjen tjetra e bën budall për 20 minuta.”

Të ketë lidhje me Klean ky status? Këtë nuk mund ta themi me siguri, por në udhëtimin e fundit të Kleas në Paris, Elgiti nuk ishte i pranishëm, ndryshe nga ç’ndodhi në SHBA.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/i-dashuruar-me-bukuroshen-e-ekranit-cudit-postimi-i-kengetarit-shqiptar-570951/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400