Definitivisht Blac Chyna ka prapanicën më të madhe! Do t’iu lërë pa gjumë me fotot e fundit

23:39 / E diell, 17 Dhjetor 2017

Angela Renée White e njoh si Blac Chyna është një nga modelet më të përfolura për skandale të shumta. Por shpesh ajo bëhet edhe pjesë e mediave rozë pikërisht për shkak të trupit të saj seksi.

Ajo së fundmi ka realizuar edhe një fotosesion, pjesë nga i cili ka postuar edhe në rrjetin e saj social Instagram. Blac në këto imazhe vë në pah prapanicën e saj të madhe.

Ndryshe Blac ishte në lidhje me Rob Kardashian, vëllain e motrave Kardashian.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400