Dekolteja seksi e Demi Rose meriton lëvdata (Foto)

23:27 / E mërkure, 11 Janar 2017

Modelja Demi Rose vazhdon të bëjë nam me format e saj trupore.

21 vjeçarja ka ditur gjithnjë të tërheq vëmendjen me poza provokative.

Në një foto të publikuar tashmë së fundi, ish e dashura e reperit Tyga kishte veshur një dekolte të hapur e cila paraqet gjoksi bombastik të bukuroshes.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400