Demi Lavato promovon albumin e ri! Shfaqet në bikini dhe shumë seksi (Foto)

11:57 / E shtunë, 13 Janar 2018

Hemisfera veriore është aktualisht në mes të dimrit, por Demi Lavato ka promovuar albumin e saj bashkangjitur edhe me shumë poza seksi duke e bërë shumë ngrohtë.

Ajo këto imazhe I ka publikuar të premten në “Instagram” dhe dukej shumë seksi dhe e bukur pranë pishinës.

Më i fundit: Tell Me You Love Me është titulli i albumit të saj të gjashtë dhe të fundit të studimit, të cilin ajo ra në shtator të vitit të kaluar

25 vjeçarja mundohej me çdo kusht t’i tregonte të pasmet e saj dhe format e mbushura që posedon.

Duke shikuar prapa: Tell Me You Love Me arriti kulmin në pozitën e tretë në Billboard 200, një gjerësi të flokëve pas albumit të saj të mëparshëm Confident, i cili kishte arritur kulmin në sekondën

“Më trego se më do” kishte shkruar Demi duke cituar titullin e albumit të saj të ri./Indeksonline/

'#tellmeyouloveme': Kur Demi Lovato mbylli albumin e saj të fundit në Instagram këtë të premte, ajo vendosi të ngjitet në një temë verore me një pemë rroba banje foto

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400