A dëshironi lidhje serioze? Ermal Mamaqi ua ka gjetur zgjidhjen (Video)

20:27 / E premte, 06 Janar 2017

 

Moderatori i famshëm shqiptar, Ermal Mamaqi vazhdon të sjellë befasi për fansat e tij. Kësaj radhe moderatori humoristik ka vendosur të lehtësojë “dashuriqkat” për të rinjtë shqiptarë beqarë. 

Me anë të një postimi, Mamaqi ka prezantuar faqen e re online për njohje serioze.

“Nuk ka rëndësi nëse je beqar/e ose i/e divorcuar ose i/e ve. Nëse do të Lidhesh me dikë seriozisht regjistrohu në www.lidhjeserioze.com

Aty janë shqiptarët nga e gjithë bota.
Ku i dihet… ndoshta të del “fati” thuhet në njoftim.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400