Dhurata Ahmetaj shfaqet joshëse nga banjo! Publikon foto veç me….

19:43 / E hëne, 27 Gusht 2018

Ka një vit që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

‘D’ ishte kënga e fundit të cilën e publikoi në 2017-tën dhe rezultoi shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net

Mirëpo pavarësisht se nuk është shumë aktive në publikimin e shpeshtë të projekteve muzikiore, Dhurata qëndron aktive në rrjete sociale ku i mban afër vetes fansat.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku duket tejet joshëse me peshqir banjoje dhe imazhin e ka realizuar në banjo./Lajmi.net/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400