Dhuratat e vetme që Meghan Markle mund t’i pranojë për ditëlindje

19:26 / E martë, 07 Gusht 2018

Në javët pas ditëlindjes së Meghan Markle, Dukesha e Sussexit dhe ekipi i saj mund të jenë duke punuar për t’i kthyer shumë dhurata.

Politikat mbretërore nuk e lejojnë Meghan që të mbajë secilën dhuratë.

Meghan mund të mbajë secilën dhuratë nga bizneset që kushton shumë para për tu kthyer.

Dhurata nga fansat si lule, ushqim ose dhurata tjera që kushtojnë më pak se 150 funte.

Libra nga autorë që nuk kanë subjekt kontroversal.

Para me kushtin që ajo t’i japë për bamirësi.

Ndërkohë ajo do të detyrohet t’i ktheje të gjitha dhuratat tjera.

Meghan mbushi 37 vjet më 6 gusht.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400