Dhuratës i ngatërrohen flokët, kështu se keni parë kurrë

23:30 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Aktive është në rrjetet sociale sepse për këngë të re nga ajo na ka marrë malli.

 
Fjala është për këngëtaren Dhurata Ahemtaj e cila në Instastory ka hedhur një fotografi shumë interesante, shkruan lajmi.net

Në këtë imazh, ajo shihet me flokë të shprishura, duke u fotografuar kështu pas dushit.

Po ashtu, vërehet se Dhurata në këtë foto është pa grim, duke treguar se sa e bukur dhe natyrale është në një gjendje të tillë

23627002_2424170847808402_397264966_o

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400