Diellza e Afërdita në pushime së bashku (Foto)

17:32 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Dy shoqe të pandashme si Diellza Kolgeci e Afërdita Paçarada.

Tani këto dyja kanë vendosur që edhe disa ditë pushimi ti kalojnë së bashku.

Diellza e Afërdita për momentin janë duke qëndruar në Bansko.

Përveç që kalojnë shumë kohë së bashku, ato edhe punojnë në projekte të ndryshme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400