Disa momente nga koncerti i Dua Lipës në Norvegji, e rrethuar nga mijëra njerëz

22:43 / E enjte, 12 Korrik 2018

Dua Lipa vazhdon të jetë aktive në mbrëmje dhe koncerte të shumta.

Së fundmi ajo ishte e pranishme në Norvergji e cila dukej e mahnitshme teksa shfaqej duke kërcyer, shkruan lajmi net.

E rrethuar nga qindra dhe mijëra njerëz Lipa u duartrokit nga një numër i madh i fansave që këndonin bashkë me të.

Nga këto video shihet se ajo ka miliona njerëz që e duan muzikën e saj të veçantë e që padyshim se nuk ka si të mungojë në koncertet e këngëtares shqiptare.

Përpos koncerteve anembanë botës, ajo nuk ka harruar edhe vendin e saj, Kosovën ku vjen me 10 gusht në “Sunny Hill Festival”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400