Dita e fundit e pushimeve! Jonida Maliqi shfaqet me shumë stil në bikini

09:49 / E enjte, 14 Qershor 2018
Ka ditë që Jonida Maliqi ka nisur pushimet.

Dhe sot kjo aventurë e këngëtares ka përfunduar,

Në një foto të postuar në Instagram Jonida e dëshpëruar i ka njoftuar ndjekësit për këtë ndërsa është shfaqur shumë sensuale dhe me stil në bikini të bardha.

Të tillë me shumë stil jemi mësuar ta shohim gjithmonë andaj kjo e ka shtyrë një komentuese ti thotë se është Jonida ajo të cilën do të duhej ta merrnim si model.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400