Ditëlindja e pazakontë e mamasë së Beatrixit dhe Alban Ramosaj!

10:38 / E premte, 22 Qershor 2018

Gjatë ditës së djeshme mamaja e Beatrix dhe Alban Ramosaj festoi ditëlindjen.

Albani dhe Beatrixi kanë publikuar në rrjete sociale foto dhe video nga festa e veçantë e ditëlindjes së nënës së tyre. Ata e kanë kaluar në kazino këtë ditëlindje duke festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400