Ditën arreston kriminelët, por natën kjo police…

09:16 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Një police seksi nga Nju Jorku, ditën arreston hajdutët dhe kriminelët, ndërsa në mbrëmje ajo ekspozon format seksi të trupit të saj në veshje të mbrendshme për një markë mode.

Bëhet fjalë për bukuroshen Samantha Sepulveda, e cila punon si police Freeport të Long Island dhe për punën e saj ajo fiton 143 mijë dollarë në vit. Mirëpo, kur ajo nuk është në detyrë, ajo zakonisht del në plazh për të prezantuar trupin e saj të gdhendur në bikini, ndërsa me fotot e saj provokuese në Instagram, ajo ka miliona ndjekës, transmeton Zeri.info.

Ajo deklaron se është aq atraktive sa nuk ka nevojë të përdor forcën për të arrestuar të dyshuarit, pasi ata vijnë me të vullnetarisht. “I bindi meshkujt t’ua vë prangat, pasi ata nuk duan të përleshen me mua”, ka deklaruar ajo.
“Mund të më arrestosh kur të duash”, është një ‘mahi’ e preferuar që ajo e dëgjon në skenat e krimit.

Sepulveda beson se të jesh një police nënkupton se mund t’i përballoj situata e rrezikshme më mirë se kolegët e saj meshkuj. Bukuroshja vazhdimisht udhëton nëpër vende të ndryshme të botës ku prezanton koleksione të reja të veshjeve intime që nga Britania dhe Spanja, e deri te Australia dhe Nikaragua.
Ajo ka treguar për një rast interesant ku ka arritur të arrestoj një person shumë të dhunshëm, pas pasur nevojë të përdor forcën.
“Isha duke patrulluar në një qytezë të vogël kur një person i cili e kishte rrahur gruan e tij, po i kërcënonte kolegët e mi me vrasje pasi ata po e ndiqnin. Por ai aq shumë u magjeps me bukurinë time, sa u ndal dhe nuk lëvizi fare. Ai edhe më kërkoj një takim derisa po e arrestoja”, ka rrëfyer Sepulveda.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400