Dizenjatori i Dolce&Gabanna; nuk do të besoni si e quajti Selena Gomez, fansat reagojnë

14:48 / E enjte, 14 Qershor 2018

Përseri dizejantori Stefano Gabanna është futur në një polemikë të madhe me fansat e Selena Gomez.

 

Këtë herë për komentin e tij në Instagram për Selena Gomez, ku ka komentuar “është shumë e shëmtuar”.

Fansat e Selenas nuk i kanë lënë gjërat me kaq, duke thënë se komentet e Gabanna janë të tmerrshme, dhe shumë të tjerë i kanë sugjeruar atij të shihet në pasqyrë.

Fansat i kanë kujtuar po ashtu atij se Selena në shumë raste ka veshur rroba të markës së tij, por se ishin të sigurte që këtë gjë nuk do të e bënte më.

Edhe pse komenti i disenjatorit është fshirë, komentet kanë vazhduar edhe më tutje, dhe të gjithë fansat kanë dhënë mbështetjen e tyre për Selenën.

Stefano Gabanna ka qenë i kritikuar edhe në rastet e tjera kur ka thënë se abuzimi seksual nuk është dhunë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400