DJ PM dhe Gramo F krijojnë atmosferë ‘të ndezur’ në koncert me këngë të vjetra (Video)

17:43 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Vazhdojnë organizimet e eventeve të ndryshme në jetën e natës në kryeqytet.

Kësaj radhe në një nga mbrëmjet në “Duplex” të ftuar ishin DJ PM dhe Gramo F.

Ata kanë dhuruar një atmosferë të ngrohtë për publikun, i cili ishte i shumtë në numër.

Atmosfera përjetoi kulminacionin kur PM lëshoi këngë të vjetra, të cilat ngjallën ndjenjën e nostalgjisë tek të pranishmit.

DJ-të në fjalë tash e sa kohë e kanë preferuar që janë zgjedhja e duhur për një mbrëmjet plot ritëm dhe atmosferë.

DJ PM

Publié par Auto EB sur samedi 13 Janvier 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400