Djali i Majkit nis pushimet veç me nënën

11:16 / E premte, 22 Qershor 2018

Roani – djali i Majkit, ka nisur pushimet e para për këtë verë, por jo me babanë. Majlinda, nëna e tij është bashkë me të, pasi ajo jeton me djalin.

Majk e Majlinda u ndanë në kohën kur Roan ishte ende në barkun e nënës, duke mos e bërë të ditur asnjëherë shkakun.

Tani reperi ka qenë në lidhje me Melita Nushin por edhe me atë u nda. Kjo u bë e ditur pasi prive kapi mat Makin disa ditë më parë me të dashurën e re.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400