A donte babai i Nora Istrefit që ajo të bëhej këngëtare?

23:08 / E shtunë, 12 Gusht 2017

Nezir Istrefi njeri i njohur i botës sa televizionit, iku nga kjo botë në moshë të re, duke mos pasur rast ta sheh rriten e plotë të fëmijëve të tij, shkruan “Kosovarja”.

Ai, nuk arriti ta sheh ngjitjen e Nores në karrierë, ani pse këtë gjë e donte me gjithë shpirt, madje ishte pikërisht ai që e bija të realizohej në muzikë.

Sot Nora është këngëtarja më e popullarizuar në tregun muzikor vendor dhe pa dyshim që Neziri Istrefi do të ndihej krenar nëse do ta shihte të realizuar vajzën e madhe, shkruan “Kosovarja”.

Era, në kohën e ikjes së të atit ishte e vogël dhe ende nuk e kishte shfaqur talentin.

Sot, ajo është super yll dhe Neziri me gjasë do të kënaqej nga të arriturat e saj.

Por, siç thotë Nora, “Ai na sheh nga lartë”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400