Dren Abazi befason me përgjigjen kur pyetet se a ka të dashur

13:58 / E diell, 13 Maj 2018

Dren Abazin ka qenë i ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën, ku i ka rrëfyer të gjitha.
Dreni është pyetur nga gazetarja pse nuk ka bërë asnjë lidhje publike dhe është kaq i fshehtë për jetën private.

“Unë dal hapur nuk e kam problem nuk jam i fshehur. Unë kurrë nuk kam të dashur, thjesht e ruaj privatësinë e partnereve të mira”- ka thënë ai duke qeshur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400