Drenicaku i “O sa mirë” i ‘ndalë’ dritat në Vetëvendosje (Foto)

11:12 / E diell, 14 Janar 2018

 

Jeton Zogjani jo rrallë herë ironizon me zhvillimet e ndryshme politike.

Së fundi ai ka komentuar dorëheqjet nga Lëvizja Vetëvendosje, shkruan Indeksonline.

Sipas aktorit të serialit “O sa mirë”, LVV ka marrë ‘mësysh’.

“Une i “shyma” dritat, hyhyhy!! P.s msyshi cka ju bani””, ka shkruar ai krahas fotografisë të publikuar në Facebook

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400