Dua: Gjoksin e vogël por zemrën e madhe

23:07 / E martë, 23 Janar 2018

 

Njihet për vokalin karakteristik që e ka.

Por, Dua Lipa shpesh është komentuar edhe për pamjen e saj, mirëpo asnjëherë nuk është veçuar për ndonjë aset trupor, shkruan lajmi.net

Mirëpo, për këtë gjë, Dua e ka një përgjigje.

Ajo e ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka thënë se ka gjoks të vogël por zemrën e ka të madhe.

Kjo foto do jetë pjesë e pozimit të saj për revistën GQ për këtë vit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400