Dua Lipa fitoi çmim, por Rita Ora merr vëmendje të mediave për veshjen

22:41 / E mërkure, 21 Shkurt 2018

 

 

Dua Lipa u bë kryefjalë e mediave pasi që mori çmimin “artistja më e mirë femër në Britani”

Por, edhe kosovarja tjetër, që po merr pjesë në këtë ndarje çmimesh Rita Ora ka marrë vëmendjen e mediave britanike.

Rita ka pasur të veshur një fustan të bardhë i cili përsëri është vlerësuar si shumë interesant nga mediat britanike.

Kësaj veshje i ka dhënë rëndësi të madhe sidomos britanikja “Daily Mail”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400