Dua Lipa mbrëmë pati një natë të “çmendur” me dy femra seksi

14:01 / E martë, 17 Korrik 2018
Mbrëmë Dua Lipa ka dalë për tu argëtuar me miqtë.

Bazuar në fotot që i ka publikuar në Instastory ajo e ka pasur një natë të ‘çmendur’ bashkë me dizajneren Nathalie Ballout dhe modelen seksi Sarah Lysander.

Në njërin imazh të trija shihen të veshura shkurt dhe tejet provokative ndërsa në tjetrën gotat e cakruara tregojnë se atmosfera ka qenë e paharrueshme. Dua vazhdon të jetë emëri më i komentuar në media shkak i sukseseve të saj në botën e muzikës ndërkombëtare.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400