Dua Lipa pozon para pasqyrës në bikini (Foto)

00:33 / E premte, 19 Maj 2017

 

Dua Lipa po vazhdon me punën rreth albumit të parë.

Por, krahas kësaj bukuroshja shqiptare po vazhdon të relaksohet kohë pas kohe.

Ajo ka publikuar një fotografi mjaft të nxehtë në rrjetet sociale teksa shihet vetëm në bikini.

“Po bije shi në Londër ndërsa unë po ëndërroj pishinat”, ka shkruar krahas pozës së bërë para një pasqyre Dua.

Ndryshe, këngëtarja tashmë ka bërë të ditur se albumi do të përmbajë 17 këngë ndërsa disa prej tyre tashmë i kemi dëgjuar ndërsa janë bërë edhe hite ndërkombëtare.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400