Dua Lipa tregon si ta formësoni barkun! Shfaqet duke bërë ushtrimet e nevojshme

15:16 / E enjte, 19 Korrik 2018

 

Këngëtarja Dua Lipa e ka një jetë me shumë angazhime.

Projektet muzikore, mbrëmjet e ndryshme me koncerte në kuadër të turneut të saj janë vetëm disa nga angazhimet e shumta që ka, shkruan lajmi.net

Mirëpo Dua edhe kur është e lirë kohën e kalon duke u marrë me diçka, shumicën e saj duke ushtruar.

Së fundmi ka publikuar një video nëpërmjet të cilës tregon se si ta formësoni barkun.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400