Duda Balje tejet elegante derisa prej mysafirët për iftar

14:35 / E enjte, 14 Qershor 2018
Duda Balje është deputja më e komentuar në Kuvend, dhe kjo për shkak të elegancës që ka.
Ajo madje e bartë me vete  elegancën edhe në shtëpi, dhe së fundmi duket mahnitshëm në disa fotografi të publikuara në Facebook,

Me ndjekësit aty ka ndarë momente nga pritja e mysafirëve për iftar dhe pranë imazheve ka pranuar komente shumë pozitive.

Duda është deputete nga radhët e grupit parlamentar 6+

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400