Duli duket shumë i ri, por ja sa është rritur vajza e tij e madhe!

23:46 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Duli është njëri ndër këngëtarët tanë, i cili më shumë këndon muzikë “Live” dhe “Tallava”, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi po qarkullon një foto e tij me të bijën, nëpër rrjetet sociale. Aty shihen babë e bijë dhe duket se po ngjajnë shumë. Ndërsa foto në fjalë ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Kishte dhe nga ata komentues që mendonin se vajza e Dulit është motër e tij e jo e bija. Por, në realitet qëndron se Duli është martuar me kohë dhe vajza e tij është rrit e bërë tamam si të ishte shoqe me të tani

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400