A e bëri për vete këngëtarja kosovare grimerin e motrave Kardashian (Foto)

18:17 / E enjte, 12 Tetor 2017

Grimeri i famshëm Ariel Tajada për disa ditë ka qëndruar në trojet shqiptare për një master class.

Arieli, dje ka vizituar edhe Prishtinën.

Pritje madhështore për të kanë organizuar vajzat e Ramosajve, Anxhelina dhe Beatrix.

Një darkë speciale, me miqtë më të veçantë Arieli besohet të ketë kaluar një natë të paharruar.

Për disponimin e Arielit, sot është përkujdesur në mënyrë të veçantë Beatrix Ramosaj.

Në një nga lokalet e kryeqytetit, dyshja në fjalë janë parë shumë afër njëri- tjetrit.

Se a ka arritur Beatrix t’ia rrëmbejë zemrën grimerit të motrave Kardashian … do ta kuptojmë! /

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400