E dashura e Philipp Plein ‘pëlqen’ Robert Berishën, si do të reagojë Nora?

16:47 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Këngëtari dhe muzikanti i njohur Robert Berisha po vazhdon të ndiqet nga gjinia e bukur.

Së fundmi, një modele zeshkane seksi e ka cilësuar si njërin ndër personat e lezetshëm,

Bëhet fjalë për të dashurën e miliarderit Philipp Plein, e cila ka publikuar një fotografi në Instagram të një reviste shqiptare ku shihet edhe Roberti.

‘’Lezetshëm’ , shkruan mbi foton e postuar e dashura e miliarderit Philipp Plein.

Ndryshe Roberti së fundmi ka paralajmëruar se është duke punuar për projekte të reja derisa po shijon suksesin e këngëve të fundit të publikuara përfshirë edhe atë me gruan e tij Norën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400