E dashura e Robin Thicke 3 muaj pas lindjes (FOTO)

14:59 / E enjte, 17 Maj 2018

April Love Geary solli në jetë fëmijën e saj të parë me të dashurin Robin Thicke në shkurt të këtij viti.

 Pavarësisht kësaj, modelja 23 vjeçare vazhdon të jetë një “bombë” e vërtetë. E dashura e këngëtarit ka postuar një foto tepër të nxehtë në Instagram.

April, tepër konfidente për trupin e saj, shfaqet topless përpara pasqyrës, ndërkohë që ka nxjerrë në pah të pasmet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400