A e dini kush është kjo vogëlushe e ëmbël, sot është një ndër femrat me të bukura

00:03 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Ajo është një nga personazhet më të dashura shqiptare, e cila prej kohësh jeton në Turqi.

Këtë herë bukuroshja Almeda Abazi ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet e vogël në moshë. Siç duket edhe në këtë foto Almeda ka qenë një fëmijë mjaft i bukur.Ja disa fotografi që ka publikuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400